Zaznacz stronę

OSK KRZEMPEK zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach !

Zapraszamy osoby chętne podnieść swoje kwalifikacje (pracujące oraz bezrobotne), które ukończyły 18 lat oraz posiadają wykształcenie co najmniej podstawowe na darmowe kursy. W ramach kursu będzie można zdobyć UPRAWNIENIA OPERATORSKIE na jedną wybraną przez siebie maszynę budowlaną (do wyboru: koparka, koparko- ładowarka, ładowarka, walec drogowy, spycharka, równiarka i inne) oraz kwalifikację zawodową BUD.13 Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych. Nauka będzie odbywała się w systemie zaocznym (co dwa tygodnie: sobota, niedziela) od godz. 8:00 do godzin popołudniowych – w zależności od realizowanego tematu. Kurs trwa około roku, po ukończeniu kursu otrzymują Państwo uprawnienia na wybraną przez siebie maszynę budowlaną (jak wyżej) oraz kwalifikację zawodową BUD.13 Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych. Warunkiem zapisania się na kurs jest wypełnienie dokumentów – kwestionariusza udziału w KKZ, podania o przyjęcie na kurs oraz deklaracji do egzaminu (załącznik 3c) oraz wpłata kaucji zwrotnej 400 zł, którą zwracamy po zdanych egzaminach.
Zapraszamy także do uczestnictwa w kursie spawalniczym, w ramach którego uczestnik zdobywa dwie kwalifikacje – MEC.03 Montaż i obsługa maszyn i urządzeń oraz MEC.08. Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi.
Po zakończonym oraz zdanym kursie kwalifikacyjnym zakończonym egzaminem, uczestnik będzie miał możliwość wybrania dwóch specjalności (do wyboru: MIG, MAG, TIG, gazowe, elektryczne).
Nauka będzie odbywała się w systemie zaocznym (co dwa tygodnie: sobota, niedziela) od godz. 8:00 do godzin popołudniowych – w zależności od realizowanego tematu.
Kurs trwa około roku, po ukończeniu kursu otrzymują Państwo certyfikat spawacza w dwóch wybranych przez siebie specjalnościach spawania (jak wyżej) oraz kwalifikacje zawodowe MEC.03 Montaż i obsługa maszyn i urządzeń oraz MEC.08. Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi.
Warunkiem zapisania się na kurs jest wypełnienie dokumentów – kwestionariusza udziału w KKZ, podania o przyjęcie na kurs oraz deklaracji do egzaminu (załącznik 3c) oraz wpłata kaucji zwrotnej 400 zł, którą zwracamy po zdanych egzaminach.
OSOBA ZAINTERESOWANA NIE MOŻE UCZESTNICZYĆ W OBU KURSACH JEDNOCZEŚNIE.

 

 

Rajcza 2023 – spotkanie organizacyjne

 

 

 

Pin It on Pinterest

Skip to content