Zaznacz stronę

Szanowni Państwo,

Bezpłatny serwis edukacyjny edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na specjalne, charytatywne wydarzenie pod nazwą Dyktando na Święto Niepodległości! Będzie ono rozgrywane w całości za pośrednictwem internetu. Im więcej miłośników polszczyzny zaangażuje się w akcję, tym bardziej pokaźna kwota trafi do potrzebujących.

Każde wypełnienie dyktanda to dodatkowa złotówka na cel charytatywny. Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Już teraz na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane pieniądze, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać 7 tys. zł. Od tego czasu serwis znacznie się rozwinął, dlatego organizatorzy przewidują, że w tym roku zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie toczyła się w kilku grupach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny – dzieci, młodzież i dorosłych. Poza niesieniem pomocy będzie to też idealna okazja, aby w tym ważnym dniu zweryfikować swoje umiejętności językowe, czerpiąc z tego frajdę. Treść dyktand przygotują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Nie zapominajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Pin It on Pinterest

Skip to content