EnglishPolskiУкраїнська

RAJCZA
POMOC UKRAINIE

PRACA – POMOC DLA OBYWATELI UKRAINY

LINK:

https://zywiec.praca.gov.pl/

 

Kursy publicznego transportu zbiorowego na linii Żywiec – Rycerka Górna (rozkład jazdy autobusów).

15 lutego 2022 | Aktualności, Komunikaty, Turystyka

Starosta Żywiecki Pan Andrzej Kalata oraz Wójt gminy Rajcza Pan Zbigniew Paciorek pragną poinformować mieszkańców, iż od dnia 11.02.2022 r. uruchomiono na terenie gminy Rajcza kursy publicznego transportu zbiorowego.

Kursy autobusu na linii Żywiec -Rycerka Górna odbywają się w piątki, soboty i niedziele.

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusów:

 

Żywiec  – Rycerka Górna

przez:  Żabnica Kamienna – Parking,  Złatna Huta – Parking,  Rycerka Górna Pod Raczą

Komunikacja zwykła

Godziny odjazdu

1 2
Nazwa Przystanku 5-6-7 5-6-7
Żywiec D.A. 5:50 13:00
Węgierska Górka D.A. 6:08 13:18
Żabnica Skałka 6:21 13:31
Żabnica Kamienna 6:23 13:35
Żabnica Skałka 6:26 13:36
Węgierska Górka D.A. 6:39 13:49
Cisiec Kościół 6:44 13:54
Milówka PKP 6:50 14:00
Rajcza PKP 7:02 14:12
Rajcza Kościół 7:05 14:15
Ujsoły Skrzyżowanie 7:13 14:23
Złatna Kuflówka 7:23 14:33
Złatna Huta 7:25 14:35
Złatna Kuflówka 7:27 14:37
Ujsoły Skrzyżowanie 7:37 14:47
Rajcza Kościół 7:45 14:55
Rajcza PKP 7:50 15:00
Rycerka Górna Pod Raczą 8:15 15:25
Rajcza PKP 8:35 15:50
Rycerka Górna 8:50 16:00

Legenda: 5-6-7 – kursuje w piątek, sobotę i niedzielę

 

Rycerka Górna  – Żywiec

przez:  Rycerka Górna Pod Raczą, Żabnica Kamienna – Parking,  Złatna Huta – Parking

 

Komunikacja zwykła

Godziny odjazdu
1 2
Nazwa Przystanku 5-6-7 5-6-7
Rycerka Górna 9:25 17:00
Rajcza PKP 9:40 17:10
Rycerka Górna Pod Raczą 10:00 17:35
Rajcza PKP 10:25 18:00
Rajcza Kościół 10:30 18:05
Ujsoły Skrzyżowanie 10:38 18:13
Złatna Kuflówka 10:48 18:23
Złatna Huta 10:50 18:25
Złatna Kuflówka 10:52 18:27
Ujsoły Skrzyżowanie 11:02 18:37
Rajcza Kościół 11:10 18:45
Rajcza PKP 11:13 18:48
Milówka PKP 11:25 19:00
Cisiec Kościół 11:31 19:06
Węgierska Górka D.A. 11:36 19:11
Żabnica Skałka 11:49 19:24
Żabnica Kamienna 11:52 19:25
Żabnica Skałka 11:54 19:29
Węgierska Górka D.A. 12:05 19:42
Żywiec D.A. 12:25 20:00

Legenda: 5-6-7 – kursuje w piątek, sobotę i niedzielę

 

 

Pin It on Pinterest

Skip to content